0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Безбедност на алатката за анти-кражба на кукла со црно огледало завршување: D412-RDBK-YX

Безбедност на алатката за анти-кражба на кукла со црно огледало завршување: D412-RDBK-YX

DEN 287.20
Во магацинот.

Тековен

Клушената камера има тркалезна основа што е црна, и е со дијаметар од 4 1/2 инчи Светлата за активирање трепкаат и исклучуваат постојано во црвена боја за да изгледаат како снимање. Завршувањето на црното огледало изгледа исто како вистинска безбедносна камера - никој нема да знае освен вас. Можете да го користите ова како одвраќање на криминал во која било зграда или паркинг. Не е потребно жици - Лесна инсталација - Вклучен хардвер - работи на 2 батерии АА (не е вклучено). Клушената камера има тркалезна основа што е црна, и е со дијаметар од 4 1/2 инчи. Светлата за активирање трепкаат и исклучуваат постојано во црвена боја за да изгледаат како снимање. Завршувањето на црното огледало изгледа исто како вистинска безбедносна камера - никој нема да знае освен вас. Можете да го користите ова како одвраќање на криминал во која било зграда или паркинг. Не е потребно жици - Лесна инсталација - Вклучен хардвер - работи на 2 батерии АА (не е вклучено). Оваа глупава безбедносна камера изгледа исто како вистинската работа! Можете да го прикачите на селекцијата, или на wallидот (нагоре, надвор од дофат) и трепкањето црвено светло ќе ги одврати паузите и другите криминални активности во областа. Криминалците ќе мислат дека е вистинската работа и ќе се преселат на друго место.

Параметри на производот

Стоката во категоријата