0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Лунарна Торба За Перење Бувови, Шумски Животни Во Стилот На Цртан Филм Со Крилја Во Форма На Срце На Бледо Зелена Позадина Со Точки, Корпа Со Пречки Со Рачки За Затво

Лунарна Торба За Перење Бувови, Шумски Животни Во Стилот На Цртан Филм Со Крилја Во Форма На Срце На Бледо Зелена Позадина Со Точки, Корпа Со Пречки

DEN 1.00
Во магацинот.

Тековен

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот Мерења-13" Широк х 19 " Висок. Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи. НАПРАВЕНО Од-Висококвалитетна 100% задебелена неткаена полиестерска ткаенина. Дамка НЕ белилото. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја; сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

Параметри на производот

Стоката во категоријата