0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Сува Дијамант Вежба Битови Во Собата 10 Парчиња 1/4 6мм Мали Дијамант Дупка Видов Комплет За Гранит Мермер Порцелан Плочка Керамички Камен Стакло Тврди Материјали Кр?

Сува Дијамант Вежба Битови Во Собата 10 Парчиња 1/4 6мм Мали Дијамант Дупка Видов Комплет За Гранит Мермер Порцелан Плочка Керамички

DEN 247.84
Во магацинот.

Тековен

Quadage вклучува 10 Парчиња Комплет За Дупчалки Со Суво Дијамантско Јадро за дупчење дупки со дијаметар од 1/4 инчи(6мм), Доволна количина за да ги задоволите вашите потреби Да се примени на одлични За дупчење чисти дупки на тврди материјали особено плочки, порцеланска земја, гранитно керамичко стакло огледало мермер камен ѕидарски тула, Забелешка : не за дрво. €®Дизајн на суво Дупчење€Дијамантска Дупчалка изработена од карбид и интегрирана со восочен лубрикант внатре, кој може да се стопи додека се суши дупчењето и да се излади површината за сечење; Водата може да се користи како дополнително ладење за да се продолжи животниот век на битот. Quide compatibility®Дијамантската обвивка ја подобрува брзината на дупчење; тркалезно Стебло компатибилно со повеќето машини како Што Се Рачна Вежба, Аголна Мелница, Вежба За Клупа; ознаката За Длабочина е исто така корисна за прецизен проект. €®Лесен за Носење И Употреба ● овој комплет За Дупчалки За Дијаманти доаѓа со пренослива кутија за складирање за удобна употреба и складирање. Ако наидете на какви било проблеми или не сте задоволни со производите додека ги користите нашите комплети За Дупчалки За Дијаманти , слободно контактирајте не. Широк спектар на употреба : Нашата керамичка дупчалка со дијамантско јадро прифаќа технологија за вакуумско лемење, така што вежбата може да сече поцврсти материјали на повисоки температури. Многу е погоден за дупчење чисти дупки во слични материјали како што се гранит, керамика, стаклени камени плочки и мермерни плочки (не се погодни за дрво) Кога украсувате ѕидови од кујна или бања или фиксирате огледала или инсталирате тушеви во бањи, треба да дупчите дупки во огледала или плочки без да ги пукате, па затоа треба да ги користите овие дијамантски вежби За да ги направите Овие дупки многу точни Спецификација : Боја : сина, Материјал : Карбид, Тип На Стебло : Тркалезни Чекори За вежбајте чисти и прецизни дупки : 1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата