0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Торби за ручек Отпорна На Истекување Изолирана Торба за Ручек топлинска изолација 4 часа Жени Мажи Пикник

Торби за ручек Отпорна На Истекување Изолирана Торба за Ручек топлинска изолација 4 часа Жени Мажи Пикник

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Изолирана И Отпорна На Истекување : Премиум Алуминиумска Фолија (Отпорна На Вода, Без Бпа) Со Густа Вградена Пена Ја Одржува Вашата Храна Свежа/ Топла/ Ладна Многу Часови Оксфордската Ткаенина Го Прави Садот За Ручек Потрајни, Повеќекратни И Лесни За Чистење. Голем Капацитет : Има Доволно Простор Да Ја Содржи Вашата Храна, Пијалок, Овошје Или Закуски Што Ви Треба За Работа Или Пикник. Постои Преден Анти-Изгубен Џебен Дизајн За Мали Нешта Како Полначи Или Главен Телефон. Оваа Кутија За Ручек Можете Да Ја Ставите Во Фрижидер За Да Ја Направите Вашата Храна Свежа И Вкусна. Замрзнат Со Пакет Мраз Ќе Има Подобар И Свеж Подолг Вкус. Мултифункционална : Оваа Торба За Ручек Може Да Се Користи Како Торба За Купување, Поладна Торба, Торба За Пикник Или Торба За Перење, Со Стилски Изглед. 2 Начини За Носење Со Отстранлив Ремен За Рамо : Рачен Или Преку Рамо. Лесен и Пренослив : 8, 6х7, 8х5, 1 Инч.

Параметри на производот

Стоката во категоријата