0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Волш Ирски Грб Виски Декантер

Волш Ирски Грб Виски Декантер

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Автентичен Волш Ирски Грб Над 25 години Хералдичко Истражување. Тешки алкохол стакло декантер со стакло затворач со полиетилен под капа. Висококвалитетно офорт на песок. Има капацитет од 23,75 мл, 5,25"д х 10,75" Х. Волш Декантер За Виски со Ирски Грб - (Врежан Песок). Класичниот и безвременски дизајн на овој декантер за алкохол го прави совршениот подарок. Ирските Подароци од Роза можат да врежат над 1000 ирски семејни имиња и автентични грбови на овој прекрасен декантер за алкохол. Совршена свадба, младоженец, обединување, подарок за секоја пригода. Автентичен Ирски грб. Над 25 години Хералдичко Истражување. Тешки алкохол стакло декантер. Стаклен затворач со полиетилен под капа.75 мл капацитет 5. Висококвалитетно трајно офорт на песок.

Параметри на производот

Стоката во категоријата