0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ECONTROLLY DG11J1 - 16 Замени далечински Управувач одговара За HISENSE AC Климатик DG11J1-01

ECONTROLLY DG11J1 - 16 Замени далечински Управувач одговара За HISENSE AC Климатик DG11J1-01

DEN 158.24
Во магацинот.

Тековен

ECONTROLLY DG11 J1 - 16 Замени далечински Управувач одговара За HISENSE AC Климатик DG11 J1-01 САД Ја Исполни пратката, брза испорака. Вклучен пакет : 1 x IR Далечински Управувач (Упатствата и Батериите не се вклучени). Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не. ECONTROLLY DG11 J1-16 Замени далечински Управувач одговара За HISENSE AC Климатик DG11 J1-01 USA Исполнета пратка, брзо shipping.No треба било која програма, само инсталирање на нова алкална батерија може да работи.Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме.

Параметри на производот

Стоката во категоријата