0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
CFLMYXGS 12v-24V Универзална LED Светла Strobe Светлосен Комплет Светилник Светлосна Лента За Итни Случаи Предупредување Светлосна Лента Обновување Спасување Уништувач Треп

CFLMYXGS 12v-24V Универзална LED Светла Strobe Светлосен Комплет Светилник Светлосна Лента За Итни Случаи Предупредување Светлосна

DEN 497.60
Во магацинот.

Тековен

Овој производ има многу намени, може ефикасно да дава инструкции и предупредување во случај на вонредна состојба се случува кога вози автомобил, како што се сообраќајна несреќа, тешки временски услови, силен дожд, обилен снег и обилна магла Ова Е Супер Светла LED Strobe Светлината Комплет. Оваа лесна лента е одлична за итни работници, волонтерски пожарникари, поштенски возила, градежништво и безбедност. Подобрете ја безбедноста и видливоста на возењето 100% Сосема Ново Доволно Светло за Дневна Употреба постојат 26 Обрасци Копче За Вклучување/Исклучување, Изберете Копче За Шема. Висока Моќност : 1 W / LED Работа На 12v-24v Универзална 2 Година на слободен гарантен период силен снег и тешка магла. Држач за монтирање. Овој производ има многу намени, може ефикасно да дава инструкции и предупредување во случај на вонредна состојба се случува кога вози автомобил, како што се сообраќајна несреќа, тешки временски услови, силен дожд, обилен снег и обилна магла. Опис : Ова Е Супер Светла LED Strobe Светлината Комплет. Оваа лесна лента е одлична за итни работници, волонтерски пожарникари, поштенски возила, градежништво и безбедност. Подобрете ја безбедноста и видливоста на возењето 100% Сосема Ново Доволно Светло за Дневна Употреба има 26 Обрасци Копче За Вклучување/Исклучување, Изберете Копче за шема кабелот за напојување : 300 см Висока Моќност : 1 W / LED Работа На 12v-24v Универзален овој производ има многу намени, може да направи инструкции и предупредување ефикасно во случај на вонредна состојба се случува кога вози автомобил, како што се сообраќајна несреќа, тешки временски услови, силен дожд, обилен снег и обилна магла.

Параметри на производот

Стоката во категоријата