0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
1000пакувајте 3 х 2 х 1мм Силни Мали Магнети За Ретки Земји, Мали Правоаголни Неодимиумски Магнети Тешки за Занаети, Фрижидерски Ормари За Чување Алатки За Крстарење И?

1000пакувајте 3 х 2 х 1мм Силни Мали Магнети За Ретки Земји, Мали Правоаголни Неодимиумски Магнети Тешки за Занаети, Фрижидерски Ормари

DEN 351.84
Во магацинот.

Тековен

Нашиот правоаголен мал магнет е изработен од висококвалитетни материјали Површината на неодимиумскиот магнет е обложена, што не е кревка и може да се користи долго време. Супер силната магнетна сила може да ги задоволи вашите дневни потреби. ●Силен Магнет●моќен магнет направен од најсилниот магнетски материјал, силна адхезија, Тројно обложување Ni+Cu+Ni, најдобриот слој обезбедува заштита од сјај и ' рѓа за магнетот. ●Мали Корисни Магнетни Алатки●малите неодимиумски магнети што се потопуваат може да се користат како складирање алатки, магнети за табла, рачна САМОДОВЕРБА, вшмукување врата од гардероба, магнети за фрижидер, вшмукување шкафче или се користат за научни цели, уметност и занаети или училишна училница или совршени за врати на кабинетот или залепени на пластични кутии за дупчалки и заглавени на страната на притискање на вежба. ● Забелешка / Држете се подалеку од гледање, ТВ, компјутерски монитор, мобилен телефон, пејсмејкер и кредитна картичка за да избегнете демагнетизација. Магнетната лента е многу кревка. Забрането е судир со други метални предмети (вклучително и друг магнет). Она што Го Добивате За да бидете задоволни и да ви обезбедиме најпријателска услуга за клиентите е нашата прва цел. Ако не сте задоволни со или како овие магнети, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви дадеме најзадоволителен третман. €Спецификации големина : Дијаметар 3 x 2 x 1 mm Материјал : неодимиумски магнети Боја : Квалитет На Материјалот За Лизгање : Неодимиумски магнети Примена : Индустриски Магнет Позлата : Никел + Бакар + Никел Трослоен Облик : Квадратна Толеранција : 0~1mm Макс Работна Температура : 80 целзиусови степени / 176 Целзиусови Степени Единица Големина : милиметар (мм.0394 инчи / 1 инч=25,4 мм насока на магнетниот пол : аксијално магнетизирани / Столбови на Рамни Краеви Складирање И Организација На Алатки Дали Сеуште Се Грижите За Неуредните Алатки? Сеуште се грижиш? за не наоѓање на алатки? Овој магнет може да ги реши вашите проблеми за вас и организаторот на алатката може да ви помогне да ги решите вашите проблеми! Повеќекратни Употреби За Нашите Мали Квадратни Магнети, магнети За Фрижидери, магнети За Табла, магнети за Билборди, Занаети, Научни експерименти, самостојни проекти, алатки за Закачување, тегли, знаци, безбедни завеси за прозорци или туш кабини, гаража, кујна, канцелариска организација и Многу Повеќе! Предупредување : 1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата