0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Аосбос Голема Кутија За Ручек За Мажи Женска Изолирана Торба ЗА Ручек 15л Отпорна На Истекување Кулер За Ручек Торби За Возрасни Кофи За Ручек Термална Кутија За Руч

Аосбос Голема Кутија За Ручек За Мажи Женска Изолирана Торба ЗА Ручек 15л Отпорна На Истекување Кулер За Ручек Торби За Возрасни

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Мека дебела рачка за полнење Прилагодлив ремен за рамо. Голем КАПАЦИТЕТ - Димензија : 11.06 инчи, доволно пространа за оброк од 1-2 лица. Една главна преграда одговара на вашите бенто кутии, пијалоци, овошје, закуски и друга храна што сакате да ја земете, дури и доволно пространа за да собере 18 лименки. Еден преден џеб со патент чувајте ги вашите садови, телефон, картичка, салфетка, клучеви лесно достапни и двостран мрежест џеб за шишиња со вода, чадор итн. ДОЛГОРОЧНА ИЗОЛАЦИЈА И МАТЕРИЈАЛ-големата торба за ручек е изработена од висококвалитетен водоотпорен полиестер надвор, издржлив и отпорен на кинење. Внатрешноста е обложена со густа ЕПЕ пена, подобри перформанси на изолацијата, чувајте ја храната на оптимална температура повеќе од 4 часа. Мазните двојни ПАТЕНТИ на СБС ви овозможуваат да ставате и вадите храна хоризонтално. ВНАТРЕШНОСТ ОТПОРНА на ИСТЕКУВАЊЕ - ја надградивме поставата на оваа торба за ручек на ОТПОРНА на истекување пева фолија од храна, која е безбедна и издржлива, не е лесно да падне. Само избришете го со влажна крпа, дамката ќе исчезне, лесно се чисти. Не треба да се грижите дали течноста или падот на водата повеќе ќе истече од кутијата за ручек.

Параметри на производот

Стоката во категоријата