0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
IBM 42D0781 - 1TB 3.5 САС 7.2 K 6Gb/s HS Хард Диск

IBM 42D0781 - 1TB 3.5 САС 7.2 K 6Gb/s HS Хард Диск

DEN 915.20
Во магацинот.

Тековен

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот на реновирање вклучува тестирање на функционалноста, основно чистење, инспекција и препакување. Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-дневна гаранција, и може да пристигне во генеричка кутија. Само изберете продавачи кои одржуваат лента со високи перформанси може да понудат Сертифицирани Обновени производи на . 42 D0781 IBM 1 TB 7.2 K ВРТЕЖИ во МИНУТА сас 6 GBits 3.5 инчен Топла Размена Хард Диск Со Фиока. Нова Фабрика За Малопродажба Запечатена Со Целосна Гаранција На Производителот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата