0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Пликови За Картички за подароци-100-Брои Мини Пликови, Пликови За Визит-Картички Од Хартија, Рефус Мали Џебови За Пликови, 10 Метални Бои, 4 х 2,7 Инчи

Пликови За Картички за подароци-100-Брои Мини Пликови, Пликови За Визит-Картички Од Хартија, Рефус Мали Џебови За Пликови, 10 Метални Бои, 4

DEN 127.68
Во магацинот.

Тековен

10 МЕТАЛНИ БОИ : Совршени хартиени пликови со мини големина за картички за подароци, свадбени места, картички за имиња, картички за подароци, белешки за благодарност, ознаки за подароци и многу повеќе! Доаѓаат во метални бои златна, сребрена, сина, портокалова, црвена, розова, зелена нане, виолетова, темно сина, шумско зелена ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : Вклучува масовно пакување од 100 мини коверти направени од 110 гсм обоени хартија акции за да се осигурате дека секогаш имате некои кога ви се потребни!. ЛЕСНО ЗА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ НА КУЌИШТЕТО за РАЗМАВТА НА ГУМА за ЏВАКАЊЕ : Нанесете вода На рабовите на затворање на размавта за да се залепите. ОДЛИЧНО ЗА ПРАЗНИЦИ и НАСТАНИ : Совршено За празници, свадби, тушеви за бебиња, родендени и банкети. ДИМЕНЗИИ : Секој мини плик мери 4 х 2,7 инчи. Супер слатките МИНИ пликови НА МАТИКАН се совршена големина за додавање на свадбени услуги, ознаки за подароци, рачно изработени подароци, бележници, пополнете тегли мејсон со желби и многу повеќе! Совршени се за празници, свадби, тушеви за бебиња, родендени и банкети.

Параметри на производот

Стоката во категоријата