0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Дупка Видов Вежба Челик Дупка Отварач Сино Обложени Јадро Вежба Малку За Метал Дупчење Алатка 1 парчиња

Дупка Видов Вежба Челик Дупка Отварач Сино Обложени Јадро Вежба Малку За Метал Дупчење Алатка 1 парчиња

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Дупка Видов Вежба Челик Дупка Отворач Сино Обложени Јадро Вежба Малку За Метал Дупчење Алатка 1 парчиња. Дупчалки За дупчалки За дрво / Дупчалка За Заострена Точка Дупчалка За Дупчалка Од Челична Дупка За Отворач Со Сино Обложено Јадро За Метална Алатка за Дупчење 1 парчиња видете ја втората слика за детали спецификација : Тип : Материјал За Дупчалка За Јадро : Челична Обвивка Со Голема Брзина : Стебло За Сино Обложување : 7,3 mm Application : брзо Сече, прецизни дупки Во Челик, Нерѓосувачки Челик,Железо, Бакар, Месинг, Алуминиум, Фиберглас, формика и Други Ламинати Во Секунди. Совршен за Инсталирање Брави, Копчиња Во Вратите и Ормарите или Дупчење Дупки Со Поголем Дијаметар Преку Клупи Итн.Пакет Вклучувајќи : 1 парчиња Основни Вежба Малку.

Параметри на производот

Type:
Core Drill Bit
Material:
High Speed Steel
Coating:
Blue Coating
Shank:
7.3mm
Application:
Cuts quickly, precise holes in Steel, Stainless Steel,Iron, Copper, Brass, Aluminum, Fiberglass, Formica And Other Laminates In Seconds. Perfect for Installing Locks, Knobs in Doors and Cabinets or Drilling Larger Diameter Holes Through Desks Etc.
Package Including:
1pcs Core Drill Bit :

Стоката во категоријата