0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Морован Поли Гел За Нокти - 15мл Чист Гел Гел За Градење Нокти Гел За Нокти Трендовски Дизајн На Уметност За Нокти Гел За Продолжување На Ноктите Салон За Нокти Лесен

Морован Поли Гел За Нокти - 15мл Чист Гел Гел За Градење Нокти Гел За Нокти Трендовски Дизајн На Уметност За Нокти Гел За Продолжување

DEN 95.84
Во магацинот.

Тековен

?Што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 1 Чист поли гел за продолжување на гел за нокти (15мл) Морован чистиот поли гел не е погоден само за правење капсулирани нокти, суви цветни нокти, вметнати нокти, нокти од кристал, сјајни нокти, туку и за создавање различни екстензии на нокти како што се квадратни нокти, нокти од ковчег, овални нокти или француски нокти. ?ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Гелот За нокти Морован поли гел е лесен за употреба, за почетници кои можат да аплицираат за продолжување на ноктите за 3 минути. Со помош на течност против лизгање, ноктите од поли гел не се лепливи, можете да ја направите вашата омилена форма, а потоа брзо да се исушите СО ЛЕР/УВ светлина, маникирот сличен на салон може да БИДЕ САМ дома. ?ДОЛГОТРАЕН ПОЛИ ГЕЛ за НОКТИ : ако направите соодветна подготовка за полнење, тампонирање и чистење на ноктите, продолжете ги ноктите и покажете ги повеќе од 21 ден! За подобра адхезија, можете да нанесете и дехидратор за нокти и прајмер што може да го направи ноктот да трае многу подолго. ?ТЕЖОК И ПРИРОДЕН ДИЗАЈН на НОКТИТЕ : гелот За Морован поли нокти е безбеден за вашите нокти и кожа, користи нетоксични состојки и има низок мирис. Исто така, нема груби состојки и лепила што можат да ги оштетат ноктите, обезбедувајќи високо пигментирано и мазно сјајно продолжување на ноктите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата