0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ykybhx Компатибилен Со Samsung Galaxy A53 5G Случај Огледало, Кристално Инкрустирани Дијамант Rhinestone Сјајот Огледало Назад За Девојки Жени Силиконски Мека Tpu Случај Со Симпатич

Ykybhx Компатибилен Со Samsung Galaxy A53 5G Случај Огледало, Кристално Инкрустирани Дијамант Rhinestone Сјајот Огледало Назад За Девојки

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Компатибилен Модел : куќиштето е компатибилно само Со Samsung Galaxy A53 5 G ✿Изработен од висококвалитетен издржлив силикон, кој е безбеден и заштитен, мала тежина што совршено одговара на вашиот телефон, допирот се чувствува добро и куќиштето нема да се деформира, го штити телефонот од гребнатини прашина и гребнатини, нуди максимална заштита и дополнителна издржливост. ✿Функција : Држач За Прст. ✿Уникатен Дизајн : Уникатен, моден, новитет, нежен, луксузен дизајн на огледало, е погоден за жените и девојките да се шминкаат насекаде и во секое време. ✿Лесно Поврзување : Мазен тенок Дизајниран лесен за инсталирање и отстранување, пристапот до сите порти и функционални копчиња гарантира дека можете да го користите вашиот i Phone без да мора да го отстраните куќиштето. За Flouxi Flouxi Посветени на обезбедување производи кои се и стилски и квалитетни со грижа за да обезбедат точно вклопување за дневната функционалност на вашиот уред. И сето тоа се продава по разумна цена.Флукси е посветен да му даде на клиентот одлично искуство за купување, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не во секое време. Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа и ќе ви обезбедиме најзадоволителна услуга .Спецификација : Компатибилност : куќиштето е компатибилно Со Samsung Galaxy A53 5 G Боја : Цвет Дијамант Огледало TPU : Розово Злато,Злато,Сребрена Мечка ОГЛЕДАЛО TPU : Розово Злато,Злато,Сребрена Мечка ОГЛЕДАЛО TPU : Розово Злато,Злато,Сребро Материјал : Изработен од висококвалитетен издржлив мек tpu материјал,овој материјал има висока ниво на издржливост И димензионална стабилност И е многудобно За Држење .

Параметри на производот

Compatibility:
The case is compatible with Samsung Galaxy A53 5G
Color:
Flower Diamond Mirror TPU:
Rose Gold,Gold,Silver
Daimond Mirror TPU:
Rose,Gold,Silver
Flower Bear Mirror TPU:
Rose Gold,Gold,Silver
Bear Mirror TPU:
Rose Gold,Gold,Silver
Material:
Made of high quality durable soft tpu material, this material has a high level of durability and dimensional stability, and is verycomfortable to hold .
Ultra Slim:
This ultra slim design cell phone case does not add bulk to your phone and keep the beauty of your device, is the optimum protection for your everyday life.
Mirror Design:
Unique, fashion, novelty, delicate, luxury mirror design, is convenient for women and girls to makeup anywhere and anytime.
Finger Holder:
Diamond ring holder designed to prevent your phone from accidental drops and slips, promotes better one-hand usage and better smartphone control, provides increased phone handling security.
Package:
1x protective cover. :

Стоката во категоријата