0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Богатствата НА каролина CK5723WALV Tonkinese Мачка Љубов Метал Ѕид Уметнички Дела Љубов, Црвено,

Богатствата НА каролина CK5723WALV Tonkinese Мачка Љубов Метал Ѕид Уметнички Дела Љубов, Црвено,

DEN 852.80
Во магацинот.

Тековен

Мери 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи Буквите Л, О, В и Е се исечени од челик. Одлично За Кујна, Бања, Детска Соба. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Тонкински подароци, тонкински колекционерски предмети, Тонкински Метални Уметнички Дела Денот На Вљубените.

Параметри на производот

Стоката во категоријата