0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ИФИЌИ Мерач На Белина Прашок Со Постојан Притисок Поостар Притисок Машински Инструмент За Печат Со Рамна Форма За Белина Мерење На Прав Со Мерачот На Белина

ИФИЌИ Мерач На Белина Прашок Со Постојан Притисок Поостар Притисок Машински Инструмент За Печат Со Рамна Форма За Белина Мерење На Прав Со

DEN 1920.00
Во магацинот.

Тековен

Кога се користи мерач на белина за мерење на белината на примерокот, при мерење на прав, примерокот треба да се обликува во рамен Овие Обликувачи На Прав Со Постојан Притисок, со кутијата за примероци, може да се користат за правење стандарден примерок. ИФИЌИ Мерач На Белина Прашок Со Постојан Притисок Поостар Притисок Машински Инструмент Со Рамна Форма За Мерење На Белината На Прав Со Мерачот На Белина Преглед : кога се користи мерач на белина за мерење на белината на примерокот, при мерење на прав, примерокот треба да се обликува во рамен. Овие Обликувачи На Прав Со Постојан Притисок, со кутијата за примероци, може да се користат за правење стандарден примерок.

Параметри на производот

Стоката во категоријата