0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Hgvvnm Подконтролен Прекинувач 4-ПОРТ УСБ 3.0 ЦЕНТАР Алуминиумска Легура До 5gbps Мулти USB Сплитер За Десктоп Лаптоп

Hgvvnm Подконтролен Прекинувач 4-ПОРТ УСБ 3.0 ЦЕНТАР Алуминиумска Легура До 5gbps Мулти USB Сплитер За Десктоп Лаптоп

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

4 USB3 0 интерфејс за пренос со голема брзина, главен контролен чип со високи перформанси за да се осигура дека секој USB3. 0 интерфејс работи на 5gbps теоретски пропусен опсег со голема брзина, што е погодно за повеќе уреди да се користат истовремено. Независното напојување користи стабилно напојување за повеќе УСБ-уреди во исто време, а работата со целосно оптоварување е исто така лесна. Вградените поставки за тековна заштита можат ефикасно да ја заштитат поврзаната опрема и САМИОТ ЦЕНТАР, да ја подобрат издржливоста и сигурноста и да бидат безбедни и стабилни. Специјален дизајн на секој УСБ-ПОРТ ЛЕД индикатор, контролирајте го работниот статус на секој УСБ-уред. 0 интерфејс поддржува топло приклучување, приклучување и репродукција; лесен за употреба, лесен за носење. Поддржете го напонот на преоптоварување и функцијата за заштита од моментална струја за ефикасно да ги заштитите поврзаните уреди и САМИОТ ЦЕНТАР.Во согласност СО usb 3.0 спецификација, поддршка со голема брзина 5gbps пропусен опсег пренос, и наназад компатибилен СО USB2.Бесплатна поддршка за возачот За Windows XP/Vista/7/8 & MAC со USB поддршка.Дизајнот е дарежлив, распоредот на интерфејсот е разумен и не се меша едни со други.

Параметри на производот

Стоката во категоријата