0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
СОЛУСТ Компјутерски Тастатури Компјутерска Тастатура-Тастатура За Тестирање На Клучеви Тастатура Акрилен Прекинувач За Извлекување Примерок Со Алатка Механички

СОЛУСТ Компјутерски Тастатури Компјутерска Тастатура-Тастатура За Тестирање На Клучеви Тастатура Акрилен Прекинувач За Извлекување

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Тастатура Алатка За Тестирање : Користење НА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ И акрилни материјали на, и Додаток За Тастатура : можете да го најдете телото на вратилото на тастатурата што ви се допаѓа. Цреша Тастатура За Тастатура : клучни капачиња за лесно разликување на прекинувачот. Механички Тестер На Тастатура : можете да го користите за да испробате разни прекинувачи, за да знаете која тастатура на прекинувачот ќе изберете да ја купите. Отворена Алатка За Тастатура : Лесна и пренослива, попогодна за складирање и извршување. Пакетот Вклучува 1 х Механички Карактеристики На Тестерот На Тастатурата-Големина : Околу 4, 00Х4, 00Х2, 50см/1, 57Х1, 57Х0 Тестер на Тастатура. - Кога не знаете како да го изберете прекинувачот за тастатура, можете да ја изберете Првата Алатка За Тестирање на Тастатурата. - Широко се применува во домот, компјутерската продавница, трговскиот центар и други места на кои им е потребна Алатка за тестирање на Прекинувачот со 9 Клучеви. - Лесен и пренослив, поудобен за складирање и извршување На 9 Прекинувачи Тестер. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Акрилни Механички Тастатури Преработен Семплер-Боја : како што е прикажано Цреша Мх Прекинувач Тестер - можете да го користите за да пробате разни прекинувачи, за да знаете која тастатура на прекинувачот да ја изберете за да купите Тестер за Прекинувач на Тастатурата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата