0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
X-DREE 4.5 Должина Дијагонала Сечење Брадавици клешти w Гума Обложени Рачка(Pinze по pinze da tallio дијагонала con lunghezza' 4,5 '' Manico rivestito во гома

X-DREE 4.5 Должина Дијагонала Сечење Брадавици клешти w Гума Обложени Рачка(Pinze по pinze da tallio дијагонала con lunghezza'

DEN 1350.40
Во магацинот.

Тековен

Име На Производот : Дијагонални Клешти За Сечење Опсег на заокружување : 4-10мм; Големина : 4,5 "х 2" / 11,4 х 5см(Л * Макс. Материјал : Метал w Гума Обложени (Рачка). Тежина : 54g (Пезос : 54g. Содржина На Пакетот : 1 x Дијагонални Клешти За Сечење (contenuto della confesione : 1 x pinza da tallio diagonale. 4,5 " Должина Дијагонални Брадавици за Сечење клешти w Гумена Обложена Рачкаодлични Дијагонални Клешти Машина за ученици, монистра, златари, електричари и занаетчии. Погоден за сечење пластична или мека електрична жица, не е погоден за тврди електрични жици. Рачка обложена со гума за удобно и безбедносно држење во секојдневното време на употреба.Опис На Шпански pinze per pinze da tallio дијагонала con lunghezza ' 4,5 ''Manico rivestito Во gomma Nome prodotto : pinze da taglio дијагонала intervallo di sicurezza : 4-10 mm; Димензии : 4,5' 'x 2' '/ 11,4 x 5 см (L * Max.

Параметри на производот

Стоката во категоријата