0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Филипс 100 Портокалова ЛЕР Фацетирани Мини Покривка Ноќта На Вештерките Декорација Светла На Црна Жица-УЛ Наведени За Внатрешна/Надворешна Употреба-35.3 'Вкупна Долж?

Филипс 100 Портокалова ЛЕР Фацетирани Мини Покривка Ноќта На Вештерките Декорација Светла На Црна Жица-УЛ Наведени За Внатрешна/Надворешна

DEN 62.08
Во магацинот.

Тековен

ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА и ДОЛГОТРАЈНИ LED светилки се високо енергетски ефикасни, траат до 20 пати подолго и со до 82% заштеда на енергија во споредба со повеќето блескаво комплети! Секој сет е покриен со 5-годишна Гаранција ОТПОРНИ НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ - овие светлосни комплети За Ноќта на Вештерките се отпорни на временски услови, што ги прави совршено осветлување за вашиот внатрешен или надворешен простор. Користете ги овие украсни светла внатре или надвор без да морате да нагласувате за оштетување од дожд или снег. ПЛАШЛИВ ПОРТОКАЛОВА НОЌТА НА ВЕШТЕРКИТЕ БОЖИЌ СВЕТЛИНА СТРИНГ-Додадете плашлив ефект на вашиот украси оваа година Со филипс портокалова стринг светла. Фацетираните мини светла обезбедуваат топол, портокалов сјај што ќе го подигне вашиот простор оваа сезона На Ноќта на Вештерките. ДОЛЖИНА и БРОЈ НА СИЈАЛИЦА - оваа низа светла За Ноќта на Вештерките има должина осветлена од 33 метри и олово од 24 инчи. 100-те светилки се оддалечени по 4 инчи. Поврзете до 30 нишки за вкупно 3000 светла. БЕЗБЕДНИ и ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - овие светлосни жици имаат заменлив споен приклучок кој спречува преоптоварување заедно со ладни светилки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата