0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
4 парчиња Модни Маски За Лице За Повеќекратна Употреба Со Вентил за Дишење, Прилагодливи Маски За Лице Со Џеб За Филтер, Маски За Лице Што Може Да Се Перат За Маж Жена

4 парчиња Модни Маски За Лице За Повеќекратна Употреба Со Вентил за Дишење, Прилагодливи Маски За Лице Со Џеб За Филтер, Маски За Лице Што Може

DEN 582.40
Во магацинот.

Тековен

90% Памук/10% Ројан Затворање на ушната Јамка. €●Ткаенина Погодна За кожата ● Удобна ткаенина, може да обезбеди удобен заштитен слој. Без чувство на туѓо тело, ниска отпорност на дишење,удобно и без оптоварување, Лесно дишење Совршено За Возрасни.Големина : 20см ● 15см/ 7. €●Различни Бои q-4 бои, 4 различни дизајни за да се задоволи вашето барање. Ние сме специјализирани за уникатни дизајнирани модни бандани за лице кои имаат различни стилови.Различни бои и уникатни дизајни ги тераат луѓето добро да прикажуваат различни личности.Овие печатени Бандани За Лице се најдобриот избор како подарок за вашите пријатели. €€Добра Еластичност Q-Совршено Се Вклопуваат над носот и устата. Големината може да се прилагоди за да се исполнат повеќето луѓе тип на глава.Еластичната јамка за уши е лесна за носење и нема притисок врз ушите.Високи еластични јамки за уши и прилагодлив клип за нос за да се обезбеди удобно вклопување и без дополнително оптоварување на ушите. €éx Совршен Дизајн Q-Унисекс Стилски Дизајн.Ве штити додека ги прави да изгледаат многу стилски и убави. Е идеален за Повеќето Работни Места, Нашите основни personal Бандани За Лице се носат низ целиот свет во најчестите средини на работното место.

Параметри на производот

Стоката во категоријата