0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
РЈ Прикажува 10 Пакет Кутии За Накит Исполнети Со Памук Од Јајце Сино Од Робин За Ѓердан, Нараквица, Глужд 5.25 х 3.75 х 1

РЈ Прикажува 10 Пакет Кутии За Накит Исполнети Со Памук Од Јајце Сино Од Робин За Ѓердан, Нараквица, Глужд 5.25 х 3.75 х 1

DEN 271.20
Во магацинот.

Тековен

Кутија за накит за подароци за повеќекратна употреба За Подарок, накит, Ѓердан, Нараквица,Глуждови, Колекционерски Предмети, Монети и пакување Совршен за шарм, приврзок, деколте, прстен, врски со манжетни, нараквици,Монети, Колекционерски Предмети и многу други накит. Секоја кутија има вграден капак, со внатрешно полнење со влакна слично на памук. Продадени во пакет Од 10 Теал Сино - Робин Јајце Сина Боја Кутија. Големина-5 3/8 "х 3 7/8" х 1 " Инч. 10 Пакет Памук Исполнет Со Сино-Робин Јајце Сина Боја Накит, Подарок, Ѓердан, Глуждови, Нараквици, Алки, Колекционерски И Малопродажни Кутии 5.75" Х 1" Инчна Големина Оваа цврста картонска кутија Со уникатна надворешна шема на сребрен вител е од суштинско значење или занаетчии за накит, продавници за малопродажба и Продавачи На Етси за да го прикажат својот мал накит. Оваа згодна кутија може да се користи и како кутија за подароци за вашиот накит за дополнително подобрување на подарокот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата