0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
МЕЛЕЊЕ ИНДЕКСИРАЊЕ 4 / 100 ММ РОТАЦИОНА МАСА КВАЛИТЕТ ПРЕЦИЗНОСТ ХОРИЗОНТАЛНА ВЕРТИКАЛНА СО СООДВЕТНИ КРУГ ПОРОЦИ &засилувач; СТЕГАЊЕ Т ОРЕВ ЗАВРТКИ

МЕЛЕЊЕ ИНДЕКСИРАЊЕ 4 / 100 ММ РОТАЦИОНА МАСА КВАЛИТЕТ ПРЕЦИЗНОСТ ХОРИЗОНТАЛНА ВЕРТИКАЛНА СО СООДВЕТНИ КРУГ ПОРОЦИ &засилувач; СТЕГАЊЕ Т ОРЕВ

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

КОМПЛЕТ КВАЛИТЕТНИ 4 ИНЧИ/ 100 ММ РЕДОВНА РОТАЦИОНА МАСА СО СООДВЕТНИ 80 ММ ТРКАЛЕЗНИ МЕНГЕМЕ/ ПОРОЦИ ДИЈАМЕТАРОТ НА ТАБЕЛАТА Е 4" / 100 ММ И Е ДИПЛОМИРАН 360 СТЕПЕНИ. ЦРВ : ОДНОСОТ НА МЕНУВАЧОТ Е 1 : 36, ШТО ЗНАЧИ 1 РОТАЦИЈА НА РАЧКАТА ЈА ВРТИ ТАБЕЛАТА ЗА 10 СТЕПЕНИ. ВИСИНА НА ЦЕНТАРОТ ВО ВЕРТИКАЛНА ПОЛОЖБА 2-1/16 " / 50 ММ ( * САМО ТАБЕЛАТА) . МОЖЕ ДА СЕ МОНТИРА ХОРИЗОНТАЛНО И ВЕРТИКАЛНО. ИСПОРАЧАНО СО КВАЛИТЕТНО ЖЕЛЕЗО ОД КАСТА 80 ММ КРУЖЕН ПОРОК СО СТЕГАЊЕ Т НАВРТКИ. ПОДВИЖНАТА ВИЛИЦА ИМА ВЕРТИКАЛНИ И ХОРИЗОНТАЛНИ V ЖЛЕБОВИ ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ТРКАЛЕЗНА РАБОТА. БРЗА БРЗА ИСПОРАКА ПРЕКУ ЗАБРЗАНА УСЛУГА СО СЛЕДЕЊЕ AWB БР. ВО САД И ВО СВЕТОТ. Опис на Ротационата Маса од 4" (100 мм) Наменета За помали машини за мелење. Табелата со дијаметар Од 100 мм Е дипломирана 360 Степени. Сооднос на Опрема за црви -1 : 36, што значи дека ротацијата на рачката 1 ќе ја сврти масата за 10 Степени. Висина на центарот во вертикална положба : 2-1/16" (50 мм прибл). Рачното тркало е дипломирано во поделби од 10 минути и може да се постави на нула. Може да се монтира и Во Хоризонтална и вертикална положба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата