0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Моден Клима Уред Замена На Далечинскиот Управувач За Серијата Midea R51 R51/E R51 / CE R51M/CE R51D/E R51M/BGE R51M/BGE

Моден Клима Уред Замена На Далечинскиот Управувач За Серијата Midea R51 R51/E R51 / CE R51M/CE R51D/E R51M/BGE R51M/BGE

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Далечинскиот управувач е погоден За Midea R51 M/E И исто така погоден за други модели, што е особено погодно за секојдневна употреба Ниската потрошувачка на енергија ја прави моќноста доволна за да работите на долги растојанија. Екранот е удобен и лесен за ракување и не е потребно програмирање или поставување. Овој далечински управувач со целосни функции и удобен допир ќе ви донесе уживање во максимална мера. Вградените функции ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ на часовникот и тајмерот се практични за секојдневна употреба. Опис : овој далечински управувач е погоден За Midea R51 M/E И исто така погоден за други модели, што е особено погодно за секојдневна употреба. Овој далечински управувач со целосни функции и удобен допир ќе ви донесе уживање во максимална мера. Карактеристики : 1. Далечинскиот управувач е погоден За Midea R51 M/E И исто така погоден за други модели, што е особено погодно за секојдневна употреба. Ниската потрошувачка на енергија ја прави моќноста доволна за да работите на долги растојанија. Екранот е удобен и лесен за ракување и не е потребно програмирање или поставување. Овој далечински управувач со целосни функции и удобен допир ќе ви донесе уживање во максимална мера. Вградените функции ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ на часовникот и тајмерот се практични за секојдневна употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата