0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Патување Во Светот Печатена Валкана Облека Торба За Перење Корпа Со Рачки Склоплива Валкана Облека Ги Попречува Кесите За Перење За Домашна Спална Соба Бања

Патување Во Светот Печатена Валкана Облека Торба За Перење Корпа Со Рачки Склоплива Валкана Облека Ги Попречува Кесите За Перење

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Полиестер Димензија : 12,6 Х 11 Х 22,7 Инчи, 50 Л Голем Капацитет За Собирање Алишта На Целото Семејство или Како Корпа за Складирање Валкани Алишта, Јоргани, Чаршафи, Крпи, Чорапи, Долна Облека И Така Натаму. Материјал : Светот На Патувањата Печатената Корпа За Перење Е Изработена Од Оксфордска Ткаенина, Која Е Лесна, Водоотпорна, Лесна За Сушење И Издржлива.Корпата За Складирање Може Да Стои Самостојно. Склоплива Торбата За Перење Може Да се Преклопи Рамно И Да Се Чува Во Кабинетот Кога Не Се Користи, Уредно Се Преклопува До Мала, Компактна Големина, Така што Е Идеална За Мали Простори Или Додека Патувате; Лесно може да се Вклопи Во Речиси Секој Куфер. Повеќекратна Употреба : Торбата За Корпи За Перење Е Погодна За Дома, Канцеларија, Спална Соба, Бања, Перална, Како И Торби За Облека Или Торба За Складирање Валкана Облека И Торби За Пазарење За Сите Видови Сарафани. Уникатна Шема За Печатење : Комбинирање На Убавина И Практичност, Персонализираниот Сопствен Дизајн Ја Прави Вашата Перална Уникатна, Што Додава Боја И Забава Во Досадна Просторија, Добредојдовте Во Нашата Продавница За Да Изберете Што Сакате. Забелешка : Отпечатена Од Надворешната Страна На Корпата За Перење, Внатрешноста Е Црна И Непечатена. Секој Сака Да Има Удобен И Топол Дом, А Нашата Повеќенаменска Корпа За Перење За Перење Во Светот Не Е Само Добар Помошник За Живот, Туку И Украс За Домот. Тоа Може Да Ви Помогне Да Заштедите Простор И Да Ве Извлече Од Неуредната Околина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата