0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Валиклуд Свадба Декор Свадба Декор Свадба Декор 10 парчиња Кинески Стил Романтична Свадба Покани Прекрасна Хартија Покани Картички Свадба Покана Свадба Картички С

Валиклуд Свадба Декор Свадба Декор Свадба Декор 10 парчиња Кинески Стил Романтична Свадба Покани Прекрасна Хартија Покани Картички Свадба Покана

DEN 175.84
Во магацинот.

Тековен

Едноставен стил, убав и дарежлив, не е лесен за кршење, цврст и издржлив Со романтична атмосфера, погодна за свадбени сцени. Изберете висококвалитетен хартиен материјал, а не избледување. Исклучителна изработка, исклучителен дизајн, карактеристичен, погоден за свадби, забави, покани или картички. Напишете непречено и без мастило и напишете што сакате да му кажете на вашиот љубовник или пријател. Опис предметот вклучува 10 парчиња картички за покана Во Кинески стил со романтична боја. Идеална статија за споделување на вашата радост со семејството и пријателите. Совршен за покани писмо, свадба покани, честитки, годишнина, итн. Направен од хартија, тој е еколошки и практичен. Карактеристики-Материјал : Хартија, Најлон Кабел Реследник.- Изберете висококвалитетен хартиен материјал, а не избледување.- Едноставен стил, убав и дарежлив, не е лесен за кршење, цврст и издржлив.

Параметри на производот

Стоката во категоријата