0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Тигифтри Подароци За Домаќинство За Нов Дом, Аранжман За Цвеќе Од Мејсон Тегла, Декор За Садење Кутии Од Фарма, Прв Дом Нов Стан За Сопственици На Куќи За Пријатели Ж

Тигифтри Подароци За Домаќинство За Нов Дом, Аранжман За Цвеќе Од Мејсон Тегла, Декор За Садење Кутии Од Фарма, Прв Дом Нов Стан За Сопственици

DEN 355.20
Во магацинот.

Тековен

Искрена Изрека : "Нов Дом Нов Почеток Нови Спомени", зборовите на животот ќе ги импресионираат вашето семејство и пријатели Уметничката декорација на домот ги зближува сите со искрени цитати!. Одличен Подарок За Загревање На Куќата : Ова ќе биде одличен персонализиран подарок за Загревање На Куќата, Денот на Благодарноста, Божиќ и други прилики, како што е роденден, итн. Можете да додадете цветни аранжмани во теглата мејсон, како подарок за вашето семејство, пријатели итн. Додадете Рустикален Шарм на Секој Дизајн : овој уникатен комплет за растителни тегли мејсон е совршен за трпезариски маси, камини, шалтери, кујна итн. Може да се користи и како централен дел. Користете ги теглите за да ги прикажете цвеќињата од различни сезони, итн. Висококвалитетна Изработка : Рачно изработена тешка борова дрвена кутија; 3 шифон крем боја мејсон стаклени тегли. Рустикалната дрвена основа е 11,8"L_ 4,5" W_ 3,5 "H, теглата Мејсон е 5"H x 3"D (16oz) (Цвеќињата Не Се Вклучени). Бидете Сигурни Купување : ако некој дел од вашата нарачка е помал од совршен (ВКЛУЧУВАЈЌИ КРШЕЊЕ), ве молиме контактирајте не; ние ќе го решиме проблемот во рок од 24 часа. Ветуваме дека ќе сториме се што е во наша моќ за да ги исполниме вашите очекувања. Искрена Изрека : "Нов Дом Нов Почеток Нови Спомени", зборовите на животот ќе ги импресионираат вашето семејство и пријатели. Уметничката декорација на домот ги зближува сите со искрени цитати!. Одличен Подарок За Загревање На Куќата : Ова ќе биде одличен персонализиран подарок за Загревање На Куќата, Денот на Благодарноста, Божиќ и други прилики, како што е роденден, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата