0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Тајин Хартиени Вентилатори За Раце Преклопен Рачен Вентилатор Тркалезни Рачни Вентилатори Со Пластична Рачка За Роденденска Забава Свадбени Материјали Услуги, 6 ?

Тајин Хартиени Вентилатори За Раце Преклопен Рачен Вентилатор Тркалезни Рачни Вентилатори Со Пластична Рачка За Роденденска Забава Свадбени

DEN 495.84
Во магацинот.

Тековен

Комплет За Вентилатори за венчавки : ќе ви обезбедиме 48 парчиња вентилатори за преклопување, дизајнирани во 6 различни бои; Доволна количина и разновидни стилови лесно можат да ги задоволат вашите потреби за декорација на забави или употреба на реквизити, и можете да ги споделите со вашите пријатели и гости Динамичен Дизајн : нашите мали вентилатори за раце се дизајнирани во 6 различни бои, имено розова, жолта, сина, зелена, виолетова и портокалова; дизајнот со цврста боја може да ги задоволи потребите на луѓето од различна возраст и да додаде повеќе боја и виталност на вашата забава. Погодно За Носење : овие вентилатори за хартија за свадба измерете околу 14,5 х 2 х 1 см/ 5,71 х 0,79 х 0,39 инчи кога ќе се преклопи, што е соодветна големина добро се вклопува во џеб или торба, лесна за чување, ве молиме потврдете ја големината што ви треба пред да нарачате. Мултифункционални Вентилатори : овој вентилатор за преклопување има атрактивен изглед и сигурен квалитет, кој може да се примени не само како украс за осветлување на вашата забава или соба, туку и како реквизит за изведба за задоволување на вашите потреби или за ладење во топло време. Силни и Сигурни Материјали : нашите љубители на раката се изработени од квалитетни хартиени материјали, рачките се изработени од пластика, не се лесни за кршење или лесно истрошување и можат да се применат за вашата свадба или роденденска забава со доверба. Карактеристики : Осветлете ја вашата забава : овие вентилатори за преклопување хартија главно се применуваат како подароци за гости или украси на свадби, невестински тушеви, тушеви за бебиња, роденденски забави, летни тематски забави и многу повеќе, служејќи како добри позадини при фотографирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата