0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Западните бор кутии со дупки за рака, 16x12x6 инчи надвор од димензиите

Западните бор кутии со дупки за рака, 16x12x6 инчи надвор од димензиите

DEN 256.00
Во магацинот.

Тековен

16 x 12 x 6 "Надворешни димензии Дупките за рака ги прават кутиите лесни за носење. Направени во САД од изшкуркани, недовршени, убави природни бор. Лого за вбризгување и гравура достапно на барање порака за нас за детали. 16 x 12 x 6" Надвор Димензии. Дупките за рака ги прават кутиите лесни за носење. Направено во САД од изшкуркан, недовршен, убав природен бор. Втиснување на лого и гравура достапно на барање порака за нас за детали. Старомодна кутија за кутии или кутии за шишиња со пијалоци. Мерки 16 x 11-1/4 x 5-7/8 Висока надворешна приближно. Многумина користат околу куќата или градината.

Параметри на производот

Стоката во категоријата