0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
7/16 -14 х 1 1/4 Груб Конец Одделение 8 Шестоаголна Капа Завртка Легиран Челик Црн Оксид Пк 50

7/16 -14 х 1 1/4 Груб Конец Одделение 8 Шестоаголна Капа Завртка Легиран Челик Црн Оксид Пк 50

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Ве молиме погледнете ги спецификациите во табелата подолу за целосни детали Ако имате какви било прашања или сомнежи, или ако вашите барања вклучуваат специфични димензии, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите вашата нарачка. СЛИКИТЕ СЕ РЕПРЕЗЕНТАТИВНИ ЗА ПРЕДМЕТОТ, НО НЕ СЕ ОД ВИСТИНСКАТА СТАВКА. Димензии на производот, завршница, ознаки на главата, должина на конецот, форма на печат или форма на фалсификување итн. може да се разликува од сликата. Производите гарантирано ги исполнуваат спецификациите на кои се произведени. Спецификациите овозможуваат толеранции во димензија и форма, кои можат да варираат од многу до многу. Прицврстувачите НА Индустрискиот Бренд ASMC гарантирано ќе бидат со највисок квалитет и се контролираат многу, обезбедувајќи следливост на производителот и суровината. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТДЕЛ # : 0000-117769прицврстувач Тип : Шестоаголна Капа Завртка (Завртка)Големина Опис : 7/16"-14 х 1 1/4" (FT)Дијаметар/Номинална Големина : 7/16"Должина : 1 1/4"Големина На Клуч/Преку Станови : 5/8" (0,612-0,625")Ширина Низ Аглите : 0,698-0,722"Висина На Главата : 0.

Параметри на производот

Стоката во категоријата