0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Комплет за лак За НОКТИ мобреј гел со УВ Светлина 48w, Гел-лак Во боја 36 со Горниот и Основниот Слој.

Комплет за лак За НОКТИ мобреј гел со УВ Светлина 48w, Гел-лак Во боја 36 со Горниот и Основниот Слој.

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Уникатен Симпатичен Дизајн : светилката За нокти Мобреј е дизајнирана со форма на шепа на мачката, дизајн на закривена обвивка за да ги заштитите очите, меката светлина може да спречи затемнување на кожата; исто така е лесен за чистење и мала тежина Притиснете/ИСКЛУЧЕТЕ Го Копчето, Напојувањето Ќе Се Префрли Помеѓу 24 W НА 48 W : mobray 24-48 W светилка за нокти со паметен сензор ви овозможува да ја ставите раката во ламбата за нокти, таа автоматски ќе светне без рачни операции. 36 Бои гел лак за Нокти : 36 парчиња популарни и трендовски бои мини гел лак во еден прекрасен подарок сет. Погоден за пролет, лето, fall, зима и секојдневен рутински живот! Светлите и глам дизајни на нокти можат слободно да се завршат со овие живописни гел-лакови за нокти во боја. Лесна Апликација исто така е лесен за чистење и мала тежина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата