0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Рејв ' Додека Не Плачеш рака вентилатор преклопен бамбус коло рака вентилатор смешни замолчени сленг зборови изрази изјава подароци фестивал додатоци Рејв рачни к

Рејв ' Додека Не Плачеш рака вентилатор преклопен бамбус коло рака вентилатор смешни замолчени сленг зборови изрази изјава подароци

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат Кога е изложен НА позадинско осветлување/Партиски УВ светла, вентилаторот ќе даде дополнителен светол неонски сјај. Овој рејв вентилатор за преклопување ќе произведе силен звук на прилепување / клак кога брзо ќе се отвори. Сите уметнички дела на нашите вентилатори за раце од бамбус се направени во куќата и се печатат со флуоресцентно мастило. Овој рејв вентилатор за раце е со голема Големина : 33 см Затворен 62 см Отворен (13" Затворен 24,5 " Отворен). Рачниот вентилатор ќе стане ваш омилен додаток на музички фестивали, настани или одлична алатка за топло време. Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат. Кога е изложен НА позадинско осветлување/Партиски УВ светла, вентилаторот ќе даде дополнителен светол неонски сјај. Овој рејв вентилатор за преклопување ќе произведе силен звук на прилепување / клак кога брзо ќе се отвори. Сите уметнички дела на нашите вентилатори за раце од бамбус се направени во куќата и се печатат со флуоресцентно мастило.

Параметри на производот

Стоката во категоријата