0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
2,5 мм 5В 2А НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ДО ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА УСБ Адаптер За Напојување Приклучок За Полнач Приклучок За Таблет

2,5 мм 5В 2А НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ДО ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА УСБ Адаптер За Напојување Приклучок За Полнач Приклучок За Таблет

DEN 118.56
Во магацинот.

Тековен

100% Сосема нов и добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 7-18 дена.Некои оддалечени земји ќе потрае подолго.Ние обезбедуваме дхл забрзана услуга. Временскиот рок е 3-7 дена. (Со исклучок на времето за подготовка .) Ако износот на нарачката е повеќе од 150$, ние ќе ја користиме услугата DHL бесплатно. Ние нудиме десетици илјади електронски додатоци и модули. Вие само треба да пребарувате за клучни зборови во мојата продавница. Ако пакетите не се испорачаат навреме или производите можеби не се задоволителни. Вие само треба да испратите барање за враќање на средствата, ние целосно ќе ви вратиме без да прашаме. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга.5 мм 5В 2А НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ДО ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА УСБ Адаптер За Напојување Приклучок За Полнач За Таблети Описи : 100% сосема нов И висококвалитетен Материјал : Пластика, Метална Боја : Црни Карактеристики : 1.It може да се примени на сите уреди со порта од 2,5 х 0,7 мм. Може да се користи за полнење на вашиот таблет од извор на енергија, како ШТО се КОМПЈУТЕР, Лаптоп, USB Ѕид полнач излез, И USB Автомобил Полнач.

Параметри на производот

Стоката во категоријата