0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
2 Парчиња Држач За Визит Картички Паричник Бизнис / Имиња Држач За Картички Организатор На Држач За Визит Картички За Поставување многу Визит Картички разумно Лесе?

2 Парчиња Држач За Визит Картички Паричник Бизнис / Имиња Држач За Картички Организатор На Држач За Визит Картички За Поставување многу

DEN 160.00
Во магацинот.

Тековен

Количина : Вкупно 40 листови Секоја страница може да собере 1 картичка. Можете да поставите картички назад назад, бидејќи видливи од двете страни на страницата. Материјали : висококвалитетна Кожна јакна. стилски дизајниран. Брза Референца : Класичен црн изглед и е одличен начин да останете организирани во движење. Ги одржува вашите картички уредно, и со проѕирен матиран пвц материјал, ви овозможува брза референца за превртување. Пренослив : лесниот и тенок паричник за држач за визит-картички е погоден не само за канцеларија, туку и за патувања и службени патувања. Тенкиот дизајн лесно се лизга во џеб или торба додека сте во движење. Широка Примена : книгата за визит-картички е идеална за организација на деловни картички за домашна и канцеларија и за организирање визит-картички, I карти и дебитни картички, картички за подароци и членски картички. "Книга За Организатор На Визит-Картички, Лесна Организација, Нема Повеќе Неред. Карактеристики : 1. Напреден Квалитет - колекционерот на книги за визит-картички е изработен од напредна кожа, многу удобен и мазен. Водоотпорен И Отпорен на Гребење - бидејќи корицата на книгата за визит-картички е стп кожа, внатрешноста е материјал од пвц ракав, кој може да игра добар водоотпорен и отпорен на гребење ефект, осигурувајќи дека вашата визит-карта е безбедна.

Параметри на производот

Material:
PU leather (cover) + PVC sleeve (inside)
Color:
black
Size:
10.6*7.4 cm
Package:
2 pcs x business card holder :

Стоката во категоријата