0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Тојвиски Детски Играчки Предучилишни Играчки предучилишна предучилишна установа 2сетови Едукативни Игри За Рано Образование Броеви На Купови Азбука Редење Букви

Тојвиски Детски Играчки Предучилишни Играчки предучилишна предучилишна установа 2сетови Едукативни Игри За Рано Образование Броеви

DEN 192.96
Во магацинот.

Тековен

Предучилишна возраст Придружувајте го вашето дете да ја игра оваа игра во односот родител - дете ДЕЦА РЕДЕЊЕ БЛОКОВИ Редење играчки негуваат рацете на способноста да се привлечат е љубопитност. БЛОК РЕДЕЊЕ дајте им на вашите деца и на вашите семејства среќно време. Исто така, оставете ги вашите деца среќно детство. РЕДЕЊЕ ДЕЦА текстурата е многу густа, тврда, носечка, не е лесна и многу деликатна во раката. Романот редење игра стимулира и ја подобрува когнитивната способност на децата на боја, и азбука. Предучилишна возраст Придружувајте го вашето дете да ја игра оваа игра во односот родител - дете. ДЕЦА РЕДЕЊЕ БЛОКОВИ Редење играчки негуваат рацете на способноста да се привлечат е љубопитност. БЛОК РЕДЕЊЕ дајте им на вашите деца и на вашите семејства среќно време. Исто така, оставете ги вашите деца среќно детство. РЕДЕЊЕ ДЕЦА текстурата е многу густа, тврда, носечка, не е лесна и многу деликатна во раката. Романот редење игра стимулира и ја подобрува когнитивната способност на децата на боја, и азбука. Пакетот Вклучува 2 комплети х редење Играчки Карактеристики - : 38,50Х8, 00Х8, 00см/ 15, 13Х3, 14Х3, 14инч. - Совршено големина за раце на мали деца, исто така одличен избор како едукативни играчки. - Редење играчки негуваат рацете на способноста да се привлечат е љубопитност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата