0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Коски И Черепи Смешни Сите Во Една Бенто Кутија Ручек Контејнер Со Лажица За Патување Работа Пикник

Коски И Черепи Смешни Сите Во Една Бенто Кутија Ручек Контејнер Со Лажица За Патување Работа Пикник

DEN 401.44
Во магацинот.

Тековен

Пп Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна двослојна бенто кутија е изработена од пп,робустен и издржлив,предвремен дизајн,лесен за отворање и затворање,со рачка за носење,лесен за носење,нема да донесе непријатности за вашето патување. Дизајн : Секоја кутија за ручек бенто има 2 поделени контејнери, за да можете да ја поделите храната меѓу овие контејнери,да спречите мириси во вашата торба и да ја одржувате храната свежа и неред. Бенто Кутија Со Рачка : оваа кутија за ручек бенто е лесна, а бравите од страните убаво држат се заедно и се гнездат заедно, невидливата и флексибилна задебелена рачка може да биде многу погодна во секојдневна употреба. Сите Во Еден Дизајн : овој дизајн на контејнери за ручек што може да се собере вклучува се што ви треба за да уживате во здрав оброк на работа,пикник или на отворено,вградената лажица е секогаш при рака за лесни оброци во движење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата