0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Нова Лон0167 Палто Чанта Избрана Легура Цвет форма сигурна ефикасност Ѕид Закачалка Една Кука Бакар тон 2 парчиња

Нова Лон0167 Палто Чанта Избрана Легура Цвет форма сигурна ефикасност Ѕид Закачалка Една Кука Бакар тон 2 парчиња

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Тежина : 92гр; (издржлив во употреба) Содржина На Пакетот : 2 парчиња х Ѕид (најнова технологија) Закачалка, Некои Завртки за производи од Висока класа Материјал : Легура; Беспрекорен Производ Име : Ѕид Закачалка. Вкупна Големина : Внимателно избрани 94 x 60 x ум-дува 31mm / 3.7 "застрашувачки x 2.22 " (L*W*H); Главна Боја : Бакарен тон. Монтирање дупка совршен Дијаметар : 4,2 мм / 0,16". Кука Броеви : совршен Во изработка Една Кука. Тежина : 92гр; (издржлив во употреба) Содржина На Пакетот : 2 парчиња х Ѕид (најнова технологија) Закачалка, Некои Завртки за производи од Висока класа. Материјал : Легура; Беспрекорен Производ Име : Ѕид Закачалка. Вкупна Големина : Внимателно избрани 94 x 60 x ум-дува 31mm / 3.7 "застрашувачки x 2.22 " (L*W*H); Главна Боја : Бакарен тон. Монтирање дупка совршен Дијаметар : 4,2 мм / 0,16". Кука Броеви : совршен Во изработка Една Кука.

Параметри на производот

Стоката во категоријата