0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ЛЕПЕИН 9006/HB4 LED Светилки S+ Серија Ниско Светло/Магла Светилки 16xzes 2 Чипови 6500K 8000LM Кул Бел Халоген Замена - 1 Пар

ЛЕПЕИН 9006/HB4 LED Светилки S+ Серија Ниско Светло/Магла Светилки 16xzes 2 Чипови 6500K 8000LM Кул Бел Халоген Замена - 1 Пар

DEN 591.84
Во магацинот.

Тековен

?●Забелешка кога користите систем, ве молиме внимателно видете ЈА БЕЛЕШКАТА за да видите која позиција точно се вклопуваат во вашиот автомобил Треба да го купите вистинскиот број на дел за вистинската позиција. Ако не сте сигурни, ве молиме проверете го оригиналниот број на делот на фаровите или упатството за сопственикот на вашиот автомобил. ?Quer Super Blight_ 9006/HB4 LED светилки за ФАРОВИ се однесуваат на Светилки Со Средно Светло и магла. Висока прозрачна ефикасност флукс ДО 8000 LM ПО пар. 300% посветла од вашите Акции Халогени фарови. Изгаснете доволно светлина напред или на страните, обезбедувајќи го вашиот безбеден погон. ?€Лесна Инсталација Тие се направени за да одговараат на вашиот оригинален фабрички приклучок. НАШИТЕ LED светилки ќе работат со компјутерскиот систем на повеќето возила без грешка. За некои возила, led светилките црпат помала моќност и предизвикуваат хипер трепкање, ве молиме додадете отпорници или декодери. ?●Подолг Животен Век●алуминиум од Авијациско одделение и Моќен вентилатор За Турбокул обезбедуваат оптимална дисипација на топлина, го продолжуваат нивниот работен век.

Параметри на производот

Стоката во категоријата