0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Дервент Хромафлоу Обоени Моливи Калај, Комплет од 72, Одличен за Празнични Подароци, Јадро Широко 4мм, Разнобојна, Мазна Текстура, Уметнички Материјали За Цртање, Меш

Дервент Хромафлоу Обоени Моливи Калај, Комплет од 72, Одличен за Празнични Подароци, Јадро Широко 4мм, Разнобојна, Мазна Текстура, Уметнички

DEN 1129.44
Во магацинот.

Тековен

Задебелена палета вклучува широк спектар на богати, високо-пигментирани бои Дајте подарок за креативност оваа празнична сезона!. Премиум јачината на јадрото на моливите Со Хромафлоу може да се справи со притисокот при острење и употреба. За уметниците насекаде, овие моливи се одраз на Наследството На Дервент, и секој молив се проверува за да ги исполни највисоките стандарди. Сетот со моливи вклучува 72 бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата