0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Фанко Поп! Игри: Надгледување 2 -chо

Фанко Поп! Игри: Надгледување 2 -chо

DEN 191.84
Во магацинот.

Тековен

Зајакнете ја и одбранете ја вашата колекција Овервеч 2 со Поп! Chо Овој херој За Штета е подготвен да ги искористи своите адаптивни способности за да го доведе вашиот тим до победа. Винилната фигура е висока приближно 4,45 инчи. Колекционерска Фигура. Зајакнете ја и одбранете ја вашата колекција Овервеч 2 со Поп! Chо. Овој херој За Штета е подготвен да ги искористи своите адаптивни способности за да го доведе вашиот тим до победа. Винилната фигура е висока приближно 4,45 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата