0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ацетонер Компатибилни Замени За Шишиња Со Мастило За Рефил За Канон ГИ-21, Компатибилни Со Г3260 Г1220 Г2260 Супертанк Печатачи

Ацетонер Компатибилни Замени За Шишиња Со Мастило За Рефил За Канон ГИ-21, Компатибилни Со Г3260 Г1220 Г2260 Супертанк Печатачи

DEN 177.60
Во магацинот.

Тековен

Компатибилен Со : Канон Г3260 Г2260 Г1220 Се-Во-Едно Жичен Супертанк Мегатанк Печатачи Содржина на пакетот : 1 х Црно Шише, 1 х Жолто Шише, 1 х Цијан Шише, 1 х Магента Шише. Принос на страница : Приближно 8.300 страници по црно шише и 7.700 страници по шише во боја. Волумен на мастило : 135мл по црно мастило и 70мл по мастило во боја. Перформанси за печатење : шишето со мастило компатибилно со ацетонер ги обезбедува вашите отпечатоци со јасен и остар текст, живописни бои.Помогнете во снимањето на светлиот момент од вашата работа, учење и живот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата