0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ОФИДУС 3 Во 1 V Форма Пилула Машина-Пилула Сплитер со Машина &засилувач; Дробилката &засилувач; Складирање, Нерѓосувачки Челик Сечилото За Сечење Мали или Големи Пилу

ОФИДУС 3 Во 1 V Форма Пилула Машина-Пилула Сплитер со Машина &засилувач; Дробилката &засилувач; Складирање, Нерѓосувачки Челик Сечилото За

DEN 1388.80
Во магацинот.

Тековен

€®3-ВО-1 КУТИЈА за ТАБЛЕТИ● : овој мултифункционален секач за таблети има 3 функции на складирање, сечкање и дробење, може добро да ги задоволи сите потреби на секојдневната медицина Сплитерот за таблети за сечење таблети е исклучителен и точен, тој е добар асистент за лекови, можеме да го користиме за чување апчиња, таблети или витамини. Вклучената мала четка за чистење е за чистење на пилулата во прав. Quesplitter splitter е изработен од материјал од нерѓосувачки челик, кој е издржлив и остар и може да издржи повторна употреба. Машината за апчиња и дробилката усвојуваат уникатен дизајн Во Форма На V, кој лесно може да ги исече апчињата на 1/2, 1/4, 1/8, што е многу едноставно и практично за луѓето кои земаат повеќе лекови. €élly ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ q : пилула дробилката е изработена од висококвалитетен компјутерски материјал, Бпа Бесплатно, можеме да го користиме со доверба. Машината за апчиња за мали апчиња е дизајнирана со силиконски ленти отпорни на влага и влошки против лизгање, кои не само што можат ефикасно да спречат навлажнување на апчињата, туку и да спречат лизгање на апчињата за време на повторно мелење и сечкање. Quilleter е ВКЛУЧЕН, штитникот на сечилото ги покрива сечилата, создава безбедна средина за сечење. Оваа кутија за мелење на малиот секач за таблети, силиконската подлога и средната преграда може да се извадат, што е погодно за чистење на малите парчиња расфрлани за време на процесот на сечење, што е многу корисно за нас да го користиме. €®ПРЕНОСЛИВ и ПРАКТИЧЕН q : секачите и разделувачите на таблети се мали и преносливи, лесно може да складира/исецка/здроби апчиња, многу погодни за возрасни, постари лица, деца или домашни миленици кои имаат потешкотии при голтање. Пилула сплитер за мали апчиња големина : 4. 7х2, 5х0, 7 инчи, може да се стави во вашата чанта или џеб, таа е погодна за одмор, службено патување, патување и секојдневниот живот итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата