0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Зумер Зупс Мали Кученца, Пудлица Желе, Ѓубре 3-Интерактивно Кученце со Светла, Звуци И Сензори

Зумер Зупс Мали Кученца, Пудлица Желе, Ѓубре 3-Интерактивно Кученце со Светла, Звуци И Сензори

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Зозумер Зупс одговори на твојата љубов! Колку повеќе играте, толку посреќни ќе бидат Погалете ги доволно и тие дури и ќе лаат " те сакам!”. Овие интерактивни младенчиња имаат светли очи и реагираат кога ќе им ги галите главите или ќе им го притиснете носот со симпатични звуци на кученца!. Секој Зумер Зуп има уникатен таен трик. Усвојте го целото легло за да ги откриете сите — колекторска картичка вклучена! Секој продаден одделно. Зумер Зупс се за возраст од 4+ и бараат 3 LR44 батерии (вклучени). Вклучува; 1 Зумер Зуп, 1 Колекторска Картичка, 1 Упатство Брошура, 3 Батерии Со Ќелии Со Копчиња (Инсталирани).

Параметри на производот

Стоката во категоријата