0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
СТАРТ КРЕАТОРИТЕ Патуваат Шминка торба 3 парчиња Јасна Тоалетна Торба За Жени Мажи Водоотпорна Торба За Шминка Мултифункционална Козметичка Торба Носете Организа

СТАРТ КРЕАТОРИТЕ Патуваат Шминка торба 3 парчиња Јасна Тоалетна Торба За Жени Мажи Водоотпорна Торба За Шминка Мултифункционална

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

●Силна Практичност}чантата За Шминка може да се користи како патна торба, торба за тоалет, торба за перење, торба за складирање за девојчиња, жени и мажи Користење на карактеристиките на козметичките кеси голем капацитет да се полнат со вашата облека, играчки, сенки за очи, четки итн. Вашите работи ќе бидат ставени во ред во совршено и лесно ќе се најдат. ●Добро изработена Торба За Тоалети За Патување Е изработена од висококвалитетна извонредна водоотпорна стп кожа и проѕирен пвц за полесно чистење, издржлив и отпорен на гребење. Патентите на торбите за шминка се издржливи и непречено се лизгаат, што подобро ги штити вашите работи од паѓање. Ременот на рачката обезбедува погодност кога го користиме или носиме. €3 Различни Големини€1x Мала торба за шминка, 8. 1x средна тоалетна торба, 10. 1x голема козметичка кеса, 11. Виси шминка торба со различни големини доволно за да се задоволат различни потреби, заштедете простор и брз пакет.Има доволно капацитет за најважни патувања на долго или кратко патување. ●Разноврсност и Пренослив●оваа мултифункционална торба за носење е погодна за употреба за време на нашите долги патувања, фитнес, активности на отворено, ноќевања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата