0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
StarTech.com 4k HDMI KVM Екстендер Преку Влакна-HDMI Видео &засилувач; USB Далечински Kvm Прекинувач/Конзола Екстендер-до 984ft/300m-2X 10G MMF СФП+ модули-KVM Продолжување Комплет

StarTech.com 4k HDMI KVM Екстендер Преку Влакна-HDMI Видео &засилувач; USB Далечински Kvm Прекинувач/Конзола Екстендер-до 984ft/300m-2X

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

ДАЛЕЧИНСКИ ПРИСТАП : USB /300m (мултимоден кабел) или 1; 640/500m (кабел со еден режим); отворете SFP+ слотови за употреба w/ MSA во согласност со 10g SFP+ модули 4 K 60 Hz ВИДЕО : HDMI предавател и приемник продолжувач комплет постигнува UHD резолуции до 3840 x 2160 @ 60 Hz, поддршка 4 : 4 : 4 слика земање мостри за Точна Боја Дигитални 7.1 опкружувачки аудио во текот HDMI за висок квалитет на звукот; HDCP 2. СПЕЦИФИКАЦИИ : HDMI 2.0 Оптички ВЛАКНА KVM Екстендер 3x USB 2.0 Hid Os Независен Едид Passthrough Поддржува MM или SM SFP+ 2x 10g Мултимоден SFP+ модули inc. Лц Конектори 300м/984 стапки (ММ) или 500м/1.640 стапки (СМ) максимален опсег на продолжување 2 година Гаранција. 1 Предавател За Компјутер Домаќин, 1 Приемник За Далечинска Конзола, 2 10g Мултимодни 10g SFP+ Модул (Претходно Инсталиран), 2 Универзален Адаптер за Напојување, 3 USB-a до Мини USB-B Кабли, 1 Водич За Брзо Стартување. Овој КОМПЛЕТ за продолжување HDMI KVM ви овозможува да користите тастатура, глушец и монитор за далечинско управување со кој било компјутер преку врска со влакна од точка до точка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата