0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Техноцел Универзална Моќност Пак Домашен Полнач И Резервна Батерија

Техноцел Универзална Моќност Пак Домашен Полнач И Резервна Батерија

DEN 948.80
Во магацинот.

Тековен

Брз Полнач ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ВНАТРЕШЕН статус НА батеријата ПРЕДВОДЕНА. Резервниот полнач работи дури и додека е надвор од ѕидот користејќи ја својата внатрешна батерија. Техноцел Универзална Моќност Пак Домашен Полнач и Резервна Батерија powerpak е универзален Домашен Полнач и резервен полнач комбиниран во една единица и конекторите го прават компатибилен со повеќето телефони на пазарот. Powerpak содржи и вградена / батерија на полнење која му овозможува На Powerpak да го полни вашиот телефон, дури и кога не е вклучен во ѕидот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата