0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ксерокс Фазер 7100 Цијан Кертриџ За Тонер Со Висок Капацитет-106Р02602

Ксерокс Фазер 7100 Цијан Кертриџ За Тонер Со Висок Капацитет-106Р02602

DEN 5040.00
Во магацинот.

Тековен

СПЕЦИФИКАЦИЈА : Вистински Ксерокс Дел : 106 R02602; Принос На Страница : 9,000 СИГУРЕН : Компатибилните тонери може да ризикуваат дефект, лоши бои и намалени приноси на страници. Печатете Со Вистински Ксерокс Тонери за резултати на самото место, живописни бои и остри рабови. ОПТИМАЛНО : Оригинални касети Ксерокс направени Од Ксерокс за печатачи На Фазер 7100 и работат директно надвор од кутијата. Вашиот печатач го чита чипот, притискате Започнете и тој почнува да работи. ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Оригиналните касети Ксерокс се направени За печатачите На Ксерокс да работат најдобро. Независното тестирање покажа Дека Вистинските Резерви На Ксерокс се посигурни и испорачуваат до 27% повисоки приноси на страници отколку неоригиналните алтернативи. СОСТОЈБА НА УМЕТНОСТА : Произведено Во фабрики во согласност со некои од најстрогите меѓународни стандарди за здравје, безбедност и одржливост.

Параметри на производот

Genuine Xerox Part:
106R02602; Page Yield

Стоката во категоријата