0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Автомобилски Полнач За Батерии, Генератор Полнач за Батерии 15-Ти Одложување На Краток Спој Мала Потрошувачка На Енергија Стабилен ИЗЛЕЗ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 30-250V За

Автомобилски Полнач За Батерии, Генератор Полнач за Батерии 15-Ти Одложување На Краток Спој Мала Потрошувачка На Енергија Стабилен

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Паметно Полнење : Костуми за континуирано долгорочно полнење за автоматски комплети генератори, обезбедувајќи стабилно напојување Стабилен Во Работата : Широк опсег на напон и мала потрошувачка на енергија, полначот на батеријата на генераторот овозможува стабилна работа. Лесен За Инсталирање : Дизајниран да има едноставна структура, лесниот и компактен полнач може да биде погодно инсталиран. Подобри Дизајни : Напојуван ОД AC30-250 V, полначот за батерии, исто така, одложување на преоптоварување од 60-180-тите и одложување на краток спој од 15-тите. Поголема Безбедност : Доаѓа со заштита од меморија од преоптоварување, заштита на меморијата од краток спој и функција за обратна заштита. Паметно Полнење : Костуми за континуирано долгорочно полнење за автоматски комплети генератори, обезбедувајќи стабилно напојување. Поголема Безбедност : Доаѓа со заштита од меморија од преоптоварување, заштита на меморијата од краток спој и функција за обратна заштита. Стабилен Во Работата : Широк опсег на напон и мала потрошувачка на енергија, полначот на батеријата на генераторот овозможува стабилна работа.

Параметри на производот

Item Type:
Generator Battery Charger
Material:
Aluminium Alloy
Power Supply Voltage:
AC 30-250V 50Hz
No Load Power Consumption:
3VA
Output Current:
5.5A
Short Circuit Delay:
15 Seconds
Overload Delay:
60-180 Seconds
Package List:
1 xGenerator Battery Charger:

Стоката во категоријата