0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Дизни Мини Маус Седат И Играат Преносни Седиште Активност За Бебиња Од Страна На Делта Деца-Подот Седиште За Доенчиња

Дизни Мини Маус Седат И Играат Преносни Седиште Активност За Бебиња Од Страна На Делта Деца-Подот Седиште За Доенчиња

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

ГО ОДРЖУВА БЕБЕТО СРЕЌНО : ова меко и преносливо седиште за активност го поддржува бебето во исправена положба Обезбедува удобна средина што ќе го забавува бебето дома или Во движење Му Овозможува на бебето да гледа и да комуницира со нивната околина НАБОРИ РАМНО : Иновативниот дизајн со патент обезбедува брзо и компактно преклопување За складирање На простор Прикачената рачка и затворањето на куката и јамката го прави исклучително пренослив преклопена големина : 17,5"W x 12"d x 3"H собрана големина : 17,5"W x 21"D 14"H. ГИ ПОДОБРУВА БРУТО МОТОРНИТЕ ВЕШТИНИ : како што бебињата посегнуваат по 3-те играчки Со Мини Глушец, тие ќе ги зголемат своите бруто моторни вештини 3 играчки вклучуваат штракаат, ЧКРИПЕЊЕ и Крцкање играчка. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : подлогата за седишта со Патент е отстранлива И Се пере Во Машина Остатокот од седиштата има ткаенина отпорна на вода и дамки што лесно се брише.

Параметри на производот

Стоката во категоријата