0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Микроскоп YINGGEXU 4X 10X 40X 100x Ахроматска Објектив Објектив за Биолошки Микроскоп 185 LS ' L'd Алатка Стојат Компатибилни

Микроскоп YINGGEXU 4X 10X 40X 100x Ахроматска Објектив Објектив за Биолошки Микроскоп 185 LS ' L'd Алатка Стојат Компатибилни

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Ве молиме контактирајте не ако имате било какви прашања Ние ќе работиме со вас за да ги решиме сите проблеми. Ве молиме контактирајте не ако имате било какви прашања. Ние ќе работиме со вас за да ги решиме сите проблеми. Благодарам!Спецификацијамагнификација : 4x, 10 X, 40 X, 100 XConjugate Растојание : 185mm Standard din Achromatic Објектив Микроскоп : биолошки Микроскопски Пакет вклучени : 1 PCS Ахроматски Објектив.

Параметри на производот

Стоката во категоријата